Pracovník pri kvetoch v Holandsku (orchidea, gerbera)

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Noord Holland, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
od 9,09€/hod. brutto sklenníky 9,43€/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o kvety, práce v sklenníkoch, viazanie kytíc, výroba dekorácií, expedícia kvetov. Pracuje sa cca 5-10 hodín 5-6 dní týždenne.
Prevažný pracovný čas 07:00 - 16:30

-ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (za poplatok kt. sa uhárdza z odpracovanej mzdy - neplatí sa vopred)
-možnosť získania stáleho kontraktu s lepšiou mzdou
-doprava do práce zabezpečená a hradená zamestnávateľom
-na mieste dostupný koordinátor Vám pomôže s registráciou pri vstupe do Holandska ako aj založením konta a potrebných náležitostí BEZPLATNE!
-poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
-možnosť šoférovania služobného automobilu za odmenu 3€/deň
ŽIADNE POPLATKY ZA SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA A REGISTRÁCIU
-nástup možný ihneď

Práce je veľa, je aj z čoho vyberať. Neváhajte a ozvite sa.

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte Vaše životopisy v anglickom jazyku na e-mail.
Vybraný uchádzači budú kontaktovaný e-mailom alebo telefonicky a obdržia podrobnejšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, kolektivita a chuť pracovať
vodičský preukaz B výhodou ale nie podmienkou
angličtina niekde postačuje základná znalost, inde komunikatívna znalosť

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 2912642  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 9,09€/hod. brutto sklenníky 9,43€/hod. brutto