Lektor záujmových krúžkov v škôlkach

ANIMATEAM s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov záujmových krúžkov najmä - Spišská Nova Ves a okolie, Prešov a okolie, Banská Bystrica a okolie, Záhorie na krúžkovú činnosť v MŠ/ZŠ (tanečný, výtvarný, dramatický, pohybový krúžok,...).
Animátor/lektor odučí vopred dohodnuté hodiny
v priestoroch v MŠ/ZŠ.
Každého lektora zaškolíme na školení. Na hodinách bude mať k dispozícii všetky materiály, pomôcky, metodiku .

preplatené kompletné cestovné náklady

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa bude konať mesiaciseptember.
Pred výberovým konaním budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí musia prísť na osobný pohovor.
Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lektor/animátor/učiteľ tanečného, výtvarného, dramatického, pohybového kurzu v MŠ/ZŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného človeka, ktorý vie komunikovať s deťmi a dospelými. Dôležitá je pre nás dochvíľnosť a samostatnosť vo vystupovaní nielen pred deťmi, ale aj pred rodičmi a učiteľmi.Naša práca je zároveň zábavou, pri ktorej sa môžete stále zdokonaľovať. Každý lektor dostane k dispozícii potrebné materiály na hodinu. Pracuje sa prevažne s vekovou kategóriou prevažne od 3 do 6 rokov.
Budeme informovať vybraných uchádzačov e-mailom o výberovom kole.
V prípade ak sa Vám neozveme, Vaša žiadosť o zamestnanie(životopis/skúsenosti) bola nevyhovujúca.

detská animácia, krúžková činnosť, eventové akcie
ID: 3160733  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.