Učiteľ/lektor anglického jazyka pre deti od 2 -10 rokov v Poprade

Angličtina Best Start, n.o.

Miesto práce
Námestie sv. Egídia 26/61, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
apríl 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú, pozitívnu, kreatívnu osobnosť, učiteľku/učiteľa angličtiny pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku pre Vyučovacie centrum angličtiny Helen Doron v Poprade.
Plynulá angličtina je nevyhnutnosťou!

Ponúkame prácu na dohodu, živnosť od apríla 2016 na cca 6 hodín týždenne- popoludní, od septembra 2016 možnosť zvýšenia počtu hodín podľa dohody- v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách.

Pred nástupom je potrebné zúčastniť sa školenia

Vyučovanie prebieha v popoludňajších hodinách od cca 15:30- 18:30.
V dopoludnajších hodinách vyučujeme kurzy pre rodičov s deťmi do 3 rokov a organizujeme kurzy angličtiny pre predškolské zariadenia.

Od učiteľa vyžadujeme dvojročnú viazanosť a zotrvanie v pozícii.

Pozícia je vhodná pre tých, ktorí
- radi pracujú s deťmi
- pre kreatívne, dynamické, pozitívne osobnosti,
- pre tých, ktorí sa radi vzdelávajú

- skúsenosti s kolektívnou prácou s deťmi sú výhodou (aj v zahraničí )

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na
www.anglictinapoprad.sk

Ponúkame
- doplnkové vzdelávanie pre učiteľov akreditované ministerstvom školstva SR
- podporu pomocou seminárov, medzinárodnej web stránky pre učiteľov, konferencií,k školení...
- finančne zaujímavú prácu

K žiadosti je potrebné doložiť životopis a motivačný list v angličtine.
Vyhradzujeme si právo pozvať na ďalšie kolo výberového konania len vybraných kandidátov.
Nástup je možný až po absolvovaní vstupného školenia a úvodného zácviku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tvorivosť, hudobné vzdelanie výhodou
- skúsenosti s kolektívnou prácou s deťmi v predškolskom a ml.školskom veku, (v zahraničí výhodou)
- organizačné schopnosti, tímová spolupráca

Sme členom celosvetovej poprednej vzdelávacej skupiny Helen Doron Educational Group, vyučujeme angličtinu deti a mládež v Poprade a Kežmarku od batoliat až po maturitu. Učíme podľa licencovanej metodiky používanej v 30 krajinách sveta už od roku 1985, ktorá sa neustále inovuje a vyvíja.
Vyučujeme zážitkovou formou podporujúcou kreativitu a rozvoj osobnosti dieťaťa.
ID: 1746658  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou