Systémový Administrátor

LeikTec a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa webových aplikácií na platforme Windows, .net, IIS
• správa Sharepoint platformy a aplikácií
• správa MSSQL
• analyzovanie požiadaviek klientov, navrhovanie technických riešení
• asistencia pri implementácii a integrácii SW
• inštalácia a udržiavanie bezpečnostných aktualizácií SW,
• monitoring, riešenie užívateľských požiadaviek,
• podieľanie sa na problém a change managemente,
• komunikácia s dodávateľmi SW, poradenstvo pri implementácii systémov u klienta a ich customizácia

• Motivačné finančné ohodnotenie
• Inovatívne projekty pre významných klientov
• Možnosť osobnostného rozvoja , profesijného rastu
• Príjemné pracovné prostredie
• Práca s najmodernejšími technológiami a metodikami riadenia
• Systém zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Min. 2 roky skúseností s prácou na projektoch
• znalosť aspoň 2 z horeuvedených technológií
• správa BizTalk platformy a aplikácií – výhodou
• znalosť sieťovej komunikácie a sieťových prvkov – výhodou
• znalosť PKI a technológie SOAP – výhodou
• ochota učiť sa nové technológie a záujem o technologické trendy
• schopnosť argumentovať vlastné názory a návrhy riešení
• prístup orientovaný na riešenia
• schopnosť efektívne pracovať v tíme

LeikTec a.s. je spoločnosť špecializovaná na dodávku IT technológií a riešení, ktoré pokrývajú potreby a požiadavky našich zákazníkov. Hlavnou prioritou našej spoločnosti je udržiavanie vysokej kvality vo všetkých oblastiach IT, ktorým sa venujeme.

Všetky procesy súvisiace s poskytovaním služieb sú riadené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 27001. V súčasnosti je dodávka služieb a projektov riadená v súlade so svetovo uznávanými metodikami ako PRINCE2, ASAP, a iné, čím je zaistená vysoká odbornosť, štandardizovaná kvalita, stabilita a úspešnosť našich projektov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1479537  Dátum zverejnenia: 21.11.2014