Obchodník - predajca

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 57, Zlaté Moravce
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne získanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov
- cenotvorba, dohadovanie zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv
- riešenie problémov a požiadaviek zákazníkov
- sledovanie aktivít konkurencie a prehľad trhu
- podieľanie sa na projektoch firmy.

služobné auto, notebook, telefón, motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

POZNÁMKA:
Prosím o zasielanie Vašich profesijných životopisov na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem o prácu a zaslanie profesijného životopisu. Kontaktovať budeme len tie, co najviac vyhovujú našim požiadavkám, kde dohodneme termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, pracovitosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, predajné zručnosti, spoľahlivosť, aktívny vodič-najazdených min. 40 000 km, region Nitriansky kraj v okruhu do 50km od ZM

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je zabehnutým slovenským výrobcom plastových a hliníkových okien a dverí. Má dlhoročnú históriu, stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bernolákova 57
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2356938   Dátum zverejnenia: 24.11.2016