Systémový inžinier

ANECT a.s.

Miesto práce
Jarošova 1, 831 03 Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, implementácia a servis komunikačných systémov so zameraním na Routing & Switching a Voice, primárne Cisco produkty
• Predpredajná podpora – aktívna tvorba ponúk a odborná podpora pre obchodníkov
• Konzultácie a návrhy riešení podľa požiadaviek zákazníka
• Práca na zákazkách – realizácia a koordinácia implementácií
• Zodpovednosť za tvorbu technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za úspešné dokončenie projektov v danej oblasti
• Aktívna spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti

- osobný automobil i na súkromné účely
- vzdelávanie v IT oblasti
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť homeworkingu
- dovolenka nad rámec zákona

• Schopnosť aktívne hľadať, nájsť a navrhovať riešenia podľa aktuálnych potrieb zákazníka
• Schopnosť písať súvislý text technického charakteru
• Spoľahlivosť, samostatnosť, s chuťou vzdelávať sa
• Proaktívny prístup ku zvereným úlohám

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2016 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 ročné skúsenosti v odbore
2

Odborné certifikáty - výhodou, napr.
CCNA
CCNP
CCIE

ANECT je popredným dodávateľom profesionálnych riešení z oblasti informačných a komunikačných technológií. Od svojho vzniku sa orientuje na komplexné dodávky v oblasti komunikačných systémov a výstavby multiprotokolových počítačových sietí pre stredne veľkých a veľkých zákazníkov. Ponuka služieb spoločnosti ANECT zahŕňa analýzy, konzultácie, poradenstvo, technické návrhy, spracovanie projektov, projektové riadenie, inštalácie technológií, záručný a pozáručný servis, servisnú pohotovosť, technickú podporu a školenia užívateľov. V rámci zaistenia kvality komplexných služieb zákazníkom je ANECT parterom popredných svetových firiem, ktoré sa pohybujú v oblasti informačných technológií a počítačových sietí. ANECT dosiahol významnú pozíciu medzi IT firmami získaním najvyšších úrovní certifikácií u svojich kľúčových partnerov. K zákazníkom firmy ANECT patria veľké spoločnosti a organizácie ako ministerstvá, banky, poisťovne, poskytovatelia služieb a mnoho ďalších.
Viac informácií o spoločnosti možno nájsť na stránkach www.anect.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANECT a.s.
Jarošova 1
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Feketeova
Tel.: 0904707111
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 864724   Dátum zverejnenia: 19.9.2016