Area Sales Manager Medical Devices - Slovakia

Androsa, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2500 - 3000 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost působící se v oblasti zdravotnických prostředků hledáme zkušeného area manažera, který bude zodpovědný za vedení 6ti obchodních zástupců se zaměřením na chirurgické specializace s přímým reportingem za obchodní výsledku na Slovensku přímo Country Managerovi CZ/SK

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení
Auto, mobil, PC

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte, prosím, svá CV opatřená fotografií a Souhlasem s poskytnutím osobních údajů.
Vybrané kandidáty přizveme k osobnímu jednání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Zahraniční obchodní společnost, působící v oblasti zdravotnických prostředků s dynamickým vývojem a velmi kvalitním portfoliem produktů pro oblast Hojení ran a chirurgických setů (rouškování) pro operační sály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnické prostředky, Farmacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
VŠ/SŠ vzdělání
Silná orientace na business
Vysoká obchodní zkušenost v oblasti realizace vlastních prodejních výsledků
Výborný v oblasti coachingu
Pozitivní osobnost, proaktivita, analytické myšlení
Schopnost jednat v nemocnicích na všech úrovních
Zkušenosti s úspěšným product launch je výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Zkušenosti v oblasti Medical Devices výhodou
Bydliště západní, popřípadě střední Slovensko

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Androsa s.r.o je vzdělávací a personální agentura specializující se na oblast farmacie a zdravotnictví v regionech CZ a SK. Cílovou skupinou jsou farmaceutické a zdravotnické společnosti, lékárny a zdravotnická zařízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2974844  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3000 Euro