Vedúci výroby v strojárstve (Humenné)

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Humenné
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kandidátov VŠ vzdelania so strojárskym zameraním s aktívnou znalosťou anglického jazyka, ktorých náplňou práce bude:

- Riadiť výrobný proces
- Dodržiavanie činnosti vyplývajúcich z pokynov riaditeľa spoločnosti
- Plniť termíny dodávok
- Zavádzanie nových projektov za účelom zvyšovania produktivity práce

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- atraktívne pracovné prostredie
- aktívne využívanie cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - strojárske zameranie
- Prax na vedúcej pozícii min. 2 roky
- Anglický jazyk - komunikačná úroveň
- Znalosti 5S, TPM, lean production
- Skúsenosti s riadením tímu
- Zodpovednosť za kľúčové indikátory výkonnosti
- Dobré komunikačné schopnosti
- Flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom

Uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky, prosíme, aby štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou zaslali na e-mailovú adresu alebo na adresu spoločnosti. V žiadosti je treba uviesť pozíciu, o ktorú máte záujem a upresniť miesto výkonu práce.

Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti.

K žiadosti o zamestnanie pripojte súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti ANDRITZ Slovakia s.r.o. súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Adresa pre pozície v Humennom:

Chemlonská 1
066 01 Humenné
Tel. : +421 57 290 90 01
e-mail: jaroslav.matuscak@andritz.com
Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Matuščák

Spoločnosť ANDRITZ Slovakia s.r.o. je jedným z najvýznamnejších strojárenských podnikov v regióne, ktorý je celosvetovo popredným dodávateľom kompletných technológií, zariadení a služieb pre vodné elektrárne, papierne a celulózky, spracovateľov kovov a ocele, a tiež filtráciu kalov v komunálnej aj priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

ID: 2646301   Dátum zverejnenia: 3.11.2016