Pracuj ako Balič v modernej spoločnosti s vynikajúcimi benefitmi

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
1 050 - 1 100 EUR/mesiac(13. a 14-ty plat, dochádzkový bonus- mesačný, ročný dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje balenie produktov vo firme, prípravu dokumentov
  • Dodržuje baliace predpisy
  • Komunikuje s vedúcimi výroby/majstrami ohľadne identifikácie hotových produktov určených na zabalenie
  • Spolupracuje pri nakládkach/vykládkach tovaru
  • Podieľa sa na inventúrach skladových zásob
  • Komunikuje s kontrolórmi produktov
  • Pripravuje si pracovné prostredie a pomôcky pre balenie produktov
  • Zabezpečuje správne označovanie výrobkov pred balením
  • Kontroluje kvalitu zabalených produktov
  • Vykonáva údržbu a drobné opravy baliacich strojov a pomôcok

  • Príspevok na regeneráciu do výšky 30eur/mes.​
  • Adaptačný proces na vysokej úrovni
  • Príspevok na DDS
  • Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou dlhodobej spolupráce
  • Práca v čistom prostredí
  • Vianočný večierok
  • ​Športový deň
  • Vernostné bonusy (pri pracovnom výročí 5,10,15 ,20 rokov)
  • Možnosť stravovania na rannej zmene v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 1,75€)
  • Možnosť stravovania sa prostredníctvom stravovacej karty​

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Samostatnosť a lojálnosť
  • Flexibilný prístup k práci
  • Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoje úlohy
  • Spoľahlivosť a presnosť
  • Dobré komunikačné zručnosti

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hudačková
Tel.: +421905389888
E-mail: poslať životopis
ID: 4829112  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac