HR manažér

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke 5, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca s matkou spoločnosti a vedením pri vytváraní a implementácii HR stratégie
• komunikácia s manažmentom spoločnosti ohľadom zmien, úprav a nastavení podľa
platnej legislatívy
• správa, starostlivosť o sociálny program a zamestnanecké benefity
• riadenie HR procesov (talent manažment, performance manažment, proces
nástupníctva, proces motivácie...)
• vedenie personálnej agendy a archivácie osobných materiálov zamestnancov
• pravidelný (mesačný, ročný) reporting výsledkov pre vedenie spoločnosti
• koordinácia procesu etické otázky a sťažnosti
• ochrana osobných údajov
• vyhľadávanie a výber zamestnancov
• organizovanie nástupov, výstupov a preradení zamestnancov
• organizovanie interných a externých školení zamestnancov, ako aj vstupných školení v
súlade s predpismi BOZP
• vypracovávanie reportov, prehľadov a štatistík v oblasti riadenia ĽZ podľa inštrukcií
manažmentu

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- systém kurzov a školení
- príspevok na vstup do fitness centra, do relaxačno - športového areálu Wellnes Kalná nad Hronom, príspevok na masáže

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- lojálnosť
- flexibilita, osobnostné predpoklady pre prácu s ľuďmi
- skúsenosť s HR (príprava zmlúv) riešenie pracovno-
právnych záležitostí
- znalosť ZP a OOÚ

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2881726  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou