Čašník/ Servírka Chata Koliesko Demänovská Dolina - Jasná.

Andrej Kšiňan

Miesto práce
Demänovská Dolina 90, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v penzióne, reštaurácii. Výdaj raňajok, počas dňa obsluha v reštaurácií, výdaj večerí. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, starostlivosť o ubytovaných hostí. Ostatné veci podľa pracovnej náplne, budú ujasnené pri osobnom pohovore.

Zamestnanecká strava
Ubytovanie po vzájomnej dohode.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielať na e-mail.
Vyžadujeme platný zdravotný preukaz.
Vyučený v gastronómii, alebo skúsenosti v danom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka - obsluha

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slušnosť, zodpovednosť, flexibilita, príjemné a kultivované vystupovanie k hosťom .

Chata Koliesko je najvyššie položená chata v Demänovskej Doline, 1235 metrov n.m. Chata bola založená v roku 1948. Pôvodne ako ubytovňa a občerstvovňa pre robotníkov pri stavbe sedačkovej lanovky Jasná - Luková. Po cele desaťročia to bola vyhľadávaná lyžiarska reštaurácia, ktorá sa stala pojmom a legendou medzi lyžiarmi, turistami.

V roku 1995 bola kompletne rekonštruovaná a prestavaná na rodinný penzión v pôvodnom štýle ,,Koliesko,,. Chata bola vyhlásená svojou domácou kuchyňou a príjemným ubytovaním až do roku 2007 kedy vyhorela do základov.

V Decembri 2009 bola ukončená rekonštrukcia.

Chata momentálne ponúka 9 dvojlôžkových izieb z toho 3 izby s možnosťou detskej prístelky a jeden apartmán.

Chata je v prevádzke celoročne a je ideálna na usporiadanie rôznych súkromných osláv, firemných stretnutí či školení.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2778214  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou.