Predavačka Abar Palárikovo /priamo z obce alebo blízkeho kolia (Ref. č.: 2)

Andrej Barta Videopožičovňa - ABAR

Miesto práce
ABAR Palárikovo, Nové Zámky
Termín nástupu
14.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
600 EUR/mesiac,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam predavačku aj nevyučenú, do stánku ABAR Palárikovo .Pracovníčkaby mala byť z obce Palárikovo alebo blízkeho okolia
Práca je v predajni kde sa predávajú cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko
V predajni sa nachádza terminál tipos,stávková kancelária Nike
Naplnou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr,predaj a objednávanie žrebov.
Jeden deň sa pracuje od 6.00 do 21.00 a dva dni sú volne .Jedna sa o velmi výhodnú pracovnú dobu

Práca vo firme s 20.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .
plat 500 v čistom
Práca je na prac.zmluvu
Vyhodný pracovny čas jeden den sa robí a 2.dni su volno.

pracovitosť,četsnosť,bezúhonosť,komunikačné schoponosti,prax je vítaná nie podmienkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

bezúhonnosť,beztrestnost,čestnost,

maloobchod

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Flex Sk. s.r.o
Dolna 120
941 06 Komjatice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 973380   Dátum zverejnenia: 28.11.2016