Predavačka ABAR Tekovské Lužany, len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Tekovské Lužany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám predavačku aj nevyučenú, do predajne ABAR Tekovské Lužany. Pracovníčka by mala byť z obce Tekovské Lužany ,prípadne blízkeho okolia .
V predajni sa nachádza ,stávková kancelária Fortuna,cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko
Náplňou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr,predaj. Velmi výhodná pracovná doba.
Jeden deň sa pracuje od 6.00 do 21.00 dva dni sú volné .
Výhodná pracovna doba.

Práca vo firme s 20.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .
nástupný plat 550 € v čistom plus stravné lístky.Mesacný úvazok cca 139 hodin.
Práca je na prac.zmluvu,Výhodná pracovná doba jeden den sa robí a dva dni sú volné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3082904  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 brutto