Manažér predaja mobilných hier

Andrascik s.r.o. - FUNCTU

Miesto práce
Hlavná 78, 080 01 Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie dobrých vzťahov s našimi klientmi a odberateľmi našich hier, ktoré vytvárame
- všetka komunikácia s klientmi prebieha v písanej a hovorenej angličtine
- predaj licencií týchto hier existujúcim a prieskum nových klientov
- účasť na konferenciách po celom svete, kde sa osobne dohadujú podmienky licencií predaných hier
- vyjednávanie cien licencií hier

- fixný plat + motivačná neobmedzená zložka
- mladý, priateľský kolektív v historickom centre Prešova, priamo z hlavnej ulice
- zábavné teambuildingy
- občasné cestovanie po celom svete, kde pobyty niesú dlhodobé, ale trvajú len pár dní
- účasť vo veľmi perspektívnom hernom priemysle, ktorý neustále rastie

Prosíme, odpovedajte na túto pozíciu len v angličtine, a to životopisom, aj úvodným emailom, ktorý bude obsahovať informáciu v akom meste alebo obci sa nachádza vaše aktuálne bydlisko. Fotografiu zašlite oddelene v prílohe aj v prípade, že fotografiu v životopise už máte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá angličtina, s našimi klientmi budete komunikovať prevažne cez skype a email
- profesionálny písomný prejav a skladba obsahu emailu v angličtine
- bydlisko v Prešove a okolí
- veľká komunikatívnosť
- extrovert
- obchodnícky duch
- presvedčovacie a vyjednávacie schopnosti

Functu vytrvalo pracuje už 23 rokov a má klientov: Microsoft, T-Systems, Disney, Electronic Arts a mnoho ďalších. Získali sme ocenenia: TOP10 Google Play, MTV Game Awards, Forbes 30/30, najlepšia inovácia od Ministerstva Dopravy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2620250  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou