Softvérový technik

Andrascik s.r.o. - FUNCTU

Miesto práce
Hlavná 78, Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si hráč? Mastil si CS-ko, alebo Starcrafta? Diabla si rozsekal na marné kúsky a v Call of Duty si dal všetkých nepriateľov?
Bavia ťa počítače a keď ti naskočí BSoD nestrácaš hlavu a bootuješ z USB?
Obracajú sa na teba lameri s prosbou o radu pri výbere PC?
Dokážeš ovládnuť barsjaký software?
Si vynaliezavý a poradíš si aj s komplikovanými vecami jednoducho?
V tom prípade hľadáme práve teba!

Životopis zašlite na adresu [email protected] a do mailu napíšte prečo by sme si na túto pozíciu mali vybrať práve Vás.
Práca nie je vhodná pre študentov ani ako vedľajšia pracovná činnosť.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Do životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Andrascik s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, vynaliezavosť, bystrosť a osobná disciplína.
Vítaná je základná znalosť nejakého programovacieho jazyka.

Functu vytrvalo pracuje už 23 rokov a má klientov: Microsoft, T-Systems, Disney, Electronic Arts a mnoho ďalších. Získali sme ocenenia: TOP10 Google Play, MTV Game Awards, Forbes 30/30, najlepšia inovácia od Ministerstva Dopravy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1839606  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou