Prevádzkar

Andiamo, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vykonáva a zodpovedá za úlohy podľa všeobecných povinností, zodpovednosti a práva vedúcich zamestnancov
*Organizuje činnosť vedúcich stredísk, dbá aby vykonávali všetky úlohy včas a presne
*Zabezpečuje dodržiavanie všetkých platných predpisov pre prácu zamestnancov verejného stravovania
*Zodpovedá za plnenie všetkých platných podnikových noriem a predpisov v oblasti svojej pôsobnosti
*Zabezpečuje správny chod reštauračného programu
*Vykonáva denné, mesačné a ročné uzávierky v reštauračnom programe
*Komplexné riadenie každodenného chodu prevádzky
*Výber a zaškolovanie zamestnancov na prevádzke, ich vedenie a kontrola
*Motivácia personálu k lepším výkonom pri obsluhe
*Objednávanie surovín, preberanie a kontrolovanie dodávok tovaru
*Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok
*Komunikácia a starostlivosť o zákazníkov
*Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb na prevádzke a spokojnosť zákazníkov
*Prijímanie rezervácií a vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami
*Fyzická kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie
*Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky a zodpovednosť za dodržiavanie hygienických zásad HACCP

V prípade, ak Vás zaujala pracovná pozícia, prosím, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*skúsenosť s riadením gastronomickej prevádzky PODMIENKOU
*komunikatívnosť, flexibilita, orientácia na spokojnosť zákazníka

Spoločnosť podnikajúca v gastronómii.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1904386  Dátum zverejnenia: 20.10.2014