Kuchár/ka

Andiamo Taverna, s.r.o.

Miesto práce
Aupark Shopping Center, Námestie osloboditeľov, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaczamestnanecké zľavy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si šikovný kuchár a túžiš po zmene, zbystri pozornosť, máme pre teba miesto!
Pre našu novú prevádzku v nákupnom centre Aupark v Košiciach, hľadáme toho najlepšieho kuchára.
Tvojou úlohou bude príprava jedál z á la carte lístka/denného menu a zabezpečenie plynulého chodu prípravy a výdaja jedál v spolupráci s ďalšími kuchármi.
Podmienkou práce je dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov, kreativita a chuť pracovať. Pracovná doba je krátky-dlhý týždeň.

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej reštauračnej siete pôsobiacej v Košiciach a Prešove a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Ponúkame pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti a možnosť pracovného postupu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte na t. č.: 0917 167 315
V prípade reakcie prostredníctvom mailu [email protected] budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník, kuchár gastronómia

Hľadáme samostatného človeka, ktorý je ale v správnej chvíli schopný konať kolektívne. Dôležitý je zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, kreativita a pro-firemná orientácia.

Sieť reštaurácií Andiamo Group patrí k výrazným členom na slovenskom trhu gastronómie. V gastronómií pôsobí od roku 2008 a do jej portfólia patria reštaurácie, pizzerie, puby, fastfoody, cukrárne a zmrzlinárne v Košiciach, Prešove a Prahe.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia lspanko
Tel.: +421917167315
E-mail: poslať životopis
ID: 4816447  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac