Konzultant/ka informačného systému

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Česko, Bratislava, Praha, Brno - město, Okres Česká Lípa
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, kolegyňu do nášho skvelého tímu konzultantov, analytikov. Tvojou úlohou bude zabezpečiť dobrú znalosť a užívateľskú spokojnosť našich zákazníkov s informačným systémom DOMUS, ktorý je určený pre správu bytového fondu.
Výkon práce budeš mať najmä u našich zákazníkov v Čechách a pravidelne sa budeš stretávať s kolegami v Bratislave, ktorí Ti poskytnú zázemie a podporu.
Ponúkame Ti veľa cestovania a neustále zdokonaľovanie systému na základe meniacej sa legislatívy a požiadaviek našich klientov.
Budeš profesionálom, na ktorého sa budú ľudia obracať so žiadosťou o radu, či konzultáciu a preto bude k Tvojej práci neoddeliteľne patriť vzdelávanie sa.
Ak máš prax aspoň v jednej oblasti ekonomickej agendy: účtovníctvo, mzdy, faktúry, leasing, správa bytov alebo máš predchádzajúcu konzultačnú prax a chceš sa stať vyhľadávaným odborníkom, si na správnom mieste.

V ANASOFTe máme:
  • neformálne pracovné prostredie, otvorenú komunikáciu
  • možnosti odborného rastu
  • adekvátne finančné ohodnotenie a systém zamestnaneckých výhod
  • výbornú tímovú spoluprácu a individuálne kompetencie
  • procesy zamerané na kvalitu - certifikácie podľa ISO 9001, ISO 27001 a ISO 20000-1.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • ochota cestovať - až 75% pracovného fondu na cestách a u zákazníkov
  • znalosť SQL databáz výhodou
  • zmysel pre humor
  • analytické myslenie a prozákaznícka orientácia
  • zručnosti v komunikácii (písomný a slovný prejav)
  • zodpovednosť, samostatnosť

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Čekovská
E-mail: poslať životopis
ID: 2904311  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou