Business Development Manager / E-Signature

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina 41, 811 02 Bratislava 4
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhame firmám s digitálnou transformáciou vo všetkých procesoch, kde je potrebný podpis. Naším zákazníkom prinášame špičkové inovatívne produkty v oblasti elektronického podpisu a manažmentu digitálnych transakcií a kontraktov. Celosvetovo.
Hľadáme ďalšieho člena do nášho skvelého tímu, ktorý pripravuje a realizuje obchodné stratégie a plány na zahraničných trhoch. Človeka, ktorý bude identifikovať a rozvíjať obchodné príležitosti s partnermi a priamymi zákazníkmi, pričom nadviaže na mnohé úspešné referencie.

Čo ťa čaká?
- Hľadanie a rozvíjanie obchodných príležitostí a ich pretvorenie na spokojných zákazníkov
- Reprezentácia spoločnosti na obchodných a odborných konferenciách, nadväzovanie a rozvíjanie kľúčových kontaktov
- Budovanie dlhodobých vzťahov s obchodnými partnermi a zákazníkmi
- Spolutvorenie produktovej, marketingovej a „go-to-market“ stratégie
- Hľadanie nových ciest rozvoja našej rýchlo rastúcej divízie

Ak si myslíš, že táto ponuka popisuje práve tvoj potenciál a zaujala ťa, naša spoločnosť poskytuje aj širokú škálu benefitov:
- Možnosť učiť sa od najlepších v odbore
- Zaujímavé finančné ohodnotenie postavené na úspechu obchodných cieľov
- Pestrý a široký systém benefitov (dovolenka navyše, komplexné zdravotné prehliadky, podpora vzdelávania, výučba angličtiny, masáže priamo na pracovisku, podpora športových aktivít, teambuildingové aktivity a mnohé iné)
- K pozícii patrí auto / mobil aj na súkromné využitie
- Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti v neformálnom prostredí, kde sa nikto na nič „nehrá“
- V komunikácii aplikujeme systém „otvorených dverí“

Ak spĺňaš kľúčové kompetencie a máš záujem dozvedieť sa viac, kontaktuj nás mailom na hana.hochel@anasoft.sk, alebo na čísle +421 2 3223 4362, +421 908 607188.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dynamická, komunikatívna osobnosť
- Dravosť, nos na zaujímavé príležitosti a doťahovanie vecí do konca
- Schopnosť koordinovať viaceré obchodné príležitosti klientov a partnerov
- Dobrá orientácia v IT svete
- Plynulá angličtina
- Výhodou je tiež
◦ Skúsenosť s realizáciou IT produktu
◦ Skúsenosť s budovaním partnerskej siete
◦ Znalosť iných cudzích jazykov
◦ Predchádzajúce preukázateľné výsledky v rozvoji obchodu a marketingu

Sme ANASOFT. Naším poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom.
Vytvárame spoločenstvo so živým záujmom o každého.
Popri podnikateľských aktivitách venujeme svoj čas, prostriedky a energiu filantropickým projektom a tiež podporujeme rozvoj študentov priamou participáciou na našich riešeniach.
Ak chceš rásť na rôznorodých projektoch a učiť sa na najnovších technológiách, zdieľať know-how, inšpirovať sa navzájom s kolegami a kolegyňami, príď.
Budeš musieť rezignovať na hviezdne maniere, ale nie na hviezdne ambície, a o svojich kvalitách naozaj presvedčiť – energia každého je zrejmá a spravodlivo odmenená.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANASOFT APR, s.r.o.
Mlynská dolina 41
811 02 Bratislava
ID: 2794272   Dátum zverejnenia: 2.11.2016