Vedúci laborant na Oddelenie klinickej mikrobiológie

AnalytX s.r.o.

Miesto práce
AnalytX s.r.o., Andreja Žarnova, Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ príplatok za riadiacu funkciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiaca činnosť oddelenia na základe rozhodnutia nadriadených pracovníkov
- Príjem, evidencia a spracovanie vzoriek biologického materiálu pre všetky metódy používané v klinickej mikrobiológii – bakteriológia, sérológia, mykológia, parazitológia
- Vykonávanie základných a nadstavbových laboratórnych vyšetrení na základe presne pripravených štandardných pracovných postupov
- Účasť na vzdelávacích akciách (seminároch, konferenciách)

- Druh pracovného pomeru: plný úväzok
- Nástupný termín: dohodou
- Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim
- Stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- MultiSport karta
- Príspevok na rekreáciu
- Vianočné darčeky a firemné podujatia
- Celoročné odmeny

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis, kontaktovať ohľadom osobného pohovoru budeme iba vybratých uchádzačov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola, Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v riadiacej funkcii výhodou

Počet rokov praxe

3

- Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- Ochota pracovať na pracovisku s nepretržitým pracovným režimom
- Vysoké pracovné nasadenia a odolnosť voči stresu
- Výhodou je špecializácia v odbore klinická mikrobiológia

Spoločnosť AnalytX s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré prevádzkuje oddelenie laboratórnej medicíny v odboroch:
klinická biochémia
klinická mikrobiológia
klinická imunológia a alergológia
klinická hematológia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beata Mjartanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4468913  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac