Samostatný účtovník/čka

aMusevity, s.r.o.

Panónska cesta 17, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie pridelenej agendy viacerých klientov. Spracovanie JÚ aj PÚ. Znalosť AJ alebo NJ výhodou nie podmienkou

Možnosť práce z domu alebo aj na živnosť v rámci celej SR s prístupom na internet.

Požadujeme prax vo vedení JÚ min. 3 roky. Znalosť zákonov o dani z príjmov, dani z pridanej hodnoty a zákona postupov účtovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť a zmysel pre detail. Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni sú výhodou. Pozícia nieje vhodná pre absolventa.

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2013. Zaoberáme sa poskytovaním účtovných a poradenských služieb. Prioritne sa zameriavame na externé spracovanie miezd a účtovníctva pre slovenské aj zahraničné daňové subjekty podnikajúce nielen na území SR. Ako každá spoločnosť aj my sa snažíme napredovať a rásť v čom nám napomáha celý kolektív spoločnosti. Staňte sa aj vy súčasťou tímu aMusevity, náš názov vystihuje našu prácu, ku ktorej nás každodenne inšpiruje A MUSE, (múza) prinášajúca celému nášmu tímu dávku kreatiVITY, poriadny kus profesionality, veľa responsibility a zároveň simplicity, vďaka čomu u nás nájdete aj reliability. Jednoducho povedané, sme aMusevity® - zodpovední, spoľahliví a prístupní pre každého.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Panónska cesta 17
85104 Bratislava
ID: 2759156   Dátum zverejnenia: 11.10.2016