Konštruktér, strojár-špecialista

AMT Automatizácia, s. r. o.

Miesto práce
AMT Automatizácia sro, Trenčianska, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 080 EUR/mesiac1080 € Brutto + 25% osobné ohodnotenie - nástupný plat. Podľa skúseností a kvalifikácie uchádzača o zamestnanie môžu byť platobné podmienky upravené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť AMT Automatizácia, s. r. o. prijme do TPP pracovníka s vysokoškolským vzdelaním na pozíciu \" Samostatný konštruktér \". Ide o návrh a technické riešenie technologických celkov (liniek) hlavne pre strojárenský, potravinársky, elektrotechnický a chemický priemysel. Samostatné konštrukčné riešenie zložitých účelových strojov, zariadení, liniek a prevádzok. - Riadenie a zabezpečovanie spracovania konštrukčnej dokumentácie, montážnych prác, oživovania a uvádzania strojov, zariadení a liniek do prevádzky u odberateľov v rámci zákaziek a úloh, za ktoré je zodpovedný vrátane sprievodnej dokumentácie. - Zabezpečiť vývoj nových zariadení podľa vzájomnej dohody a dohodnutých parametrov. - Pri konštrukčných návrhoch a spracovaní technologickej dokumentácie používať PC techniku a software Pro/ENGINEER pre priestorové modelovanie.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať na e-mail: [email protected]
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Firma AMT Automatizácia, s.r.o. stavia na dlhoročných skúsenostiach pracovníkov s navrhovaním, výrobou, predajom, inštaláciou a záručným i pozáručným servisom strojov a technológií. Pokračuje vo výrobnom programe v oblasti automatizácie vo všetkých odvetviach priemyslu, hlavne v potravinárstve počínajúc účelovými strojmi a zariadeniami, linkami až po výrobu a dodávku kompletných výrobných technológii podľa požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2703137  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac