Mechanik (kariéra v leteckom priemysle)

AMROS - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete rozbehnúť svoju kariéru v leteckom priemysle? Ak máte skúsenosti s prácou mechanika, technika, klampiara, nebojíte sa manuálnej práce a anglického jazyka a máte chuť rozvíjať sa a vzdelávať, hľadáme práve Vás! Ponúkame Vám zaujímavú a technicky rôznorodú prácu pri opravách a údržbe podvozkového systému lietadiel pre renomovanú nemeckú leteckú spoločnosť.

Náplň práce:
- čistenie, inšpekcia, opravy a údržba podvozkového systému lietadiel (kolesá, brzdy)- Airbus, Boeing, Embraer
- systematická práca s manuálmi a technickou dokumentáciou (v anglickom jazyku)
- plnenie inštrukcií podľa pokynov supervízora

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé kariérne možnosti v leteckom priemysle
- intenzívny tréning a profesionálny rozvoj
- certifikované školenia
- ďalšie benefity

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu očakávame Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.

K životopisu pripojte nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti AMROS - Slovakia s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Z dôvodu náročnosti výberového procesu si vyhradzujeme právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- prax min. 2 roky na pozícii mechanika/klampiara
- skúsenosti v oblasti údržby lietadiel sú veľkou výhodou
- AKTÍVNA znalosť ANGLICKÉHO jazyka alebo aktívna znalosť nemeckého jazyka + ANGLICKÝ jazyk na úrovni ČÍTANIE A POROZUMENIE (v prípade ak uchádzač nemá znalosti anglického jazyka na komunikačnej úrovni, postačuje znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni a schopnosť čítať anglický text)
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivý prístup k práci
- ochota pracovať na smeny
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita a proaktívny prístup k práci

AMROS - Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou AMROS - GLOBAL GmbH so sídlom v Zurichu. Spoločnosť je schválená predpisom EASA Part M (CAMO Plus) a špecializuje sa na poradensko - konzultačnú činnosť v leteckom priemysle a poskytovanie vysoko odborných služieb súvisiacich s prevádzkou a údržbou lietadiel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2048458  Dátum zverejnenia: 2.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou