Asistent/ka predaja obchod KOLORIA

AMREX, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 15, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
900 - 1 100 EUR/mesiacvariabilná zložka do výšky 200 eur /mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu s kreatívnym duchom a vášňou pre umenie! Ak ste ambiciózny a radi by ste pracovali v prostredí plnom inšpirácie a kreativity, ste na správnom mieste.

Vašou primárnou úlohou bude predaj a poskytovanie odborného poradenstva v oblasti metrového textilu, galantérie, umeleckých potrieb, kozmetiky a párty potrieb. Zodpovedať budete aj za dokladanie tovaru, objednávanie tovaru, riešenie objednávok od zákazníkov, prácu s pokladňou a udržiavanie poriadku.

Naša predajňa Koloria je považovaná za lídra v oblasti, kde sa stretávajú a tvoria kreatívni jednotlivci. Sme hrdí na náš unikátny koncept a široký sortiment, ktorý zahŕňa textil, látky, kozmetiku, umelecké potreby, párty potreby a galantériu.

Táto pozícia je vhodná pre každého kto má rád prácu s ľuďmi a ktorí majú radosť z tvorby, či už je to móda, make-up alebo iné formy umenia.

Pracovný čas je od pondelka do piatku, od 9:30 do 18:00.

Ak sa cítite byť tou správnou osobou pre túto pozíciu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes! Tešíme sa na spoluprácu s vami a na možnosť vás privítať v našom tíme.

Odmena za výkon a plnenie pracovných povinností, výrazné zamestnanecké zľavy. Príjemný kolektív, možnosť navštevovať umelecké a módne prehliadky.

Prosím posielať životopis mailom. Fotka je plus, nie je povinná

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

krajčír, návrhár, umelec, kozmetička,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s metrovým textilom, predajom

Sme presvedčení, že tímová práca je základom úspechu, a preto hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorý/á má ochotu pomáhať, je ústretový/á k zákazníkom a neustále sa snaží učiť nové veci. Skúsenosť v oblasti obchodu s galantériou a textilom je výhodou, no viac než skúsenosti nám záleží na lojalite a pozitívnom myslení.

Spoločnosť KOLORIA, pôsobiaca na Slovenskom trhu už 20 rokov, je jedinečným kamenným a internetovým obchodom, ktorý je zameraný na všetkých, ktorí majú vášeň pre tvorbu. Naša predajňa je v centre mesta Bratislava na Dunajskej ulici. Ponúkame široký sortiment tovarov, vrátane profesionálnej divadelnej a filmovej kozmetiky značky Kryolan, pre ktorú sme výhradným dovozcom na Slovenský trh. Okrem toho máme v ponuke textilné látky z celého sveta, ktoré si vyberajú aj najznámejší módni návrhári, až po umelecké potreby a galantériu a párty potreby.

V našom obchode sa stretávajú profesionálni umelci aj zákazníci, ktorí objavili radosť z tvorby. Ak máte vášeň pre kreativitu, pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4172564  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac