Construction Project Manager Morava / Slovensko

AmRest s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 2 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro centrálu společnosti AmRest, která provozuje síť restaurací KFC, Pizza Hut, Burger King a kaváren Starbucks, hledáme nového kolegu na pozici CONSTRUCTION PROJECT MANAGER, který bude zodpovědný za výstavbu nových provozoven na Moravě a na Slovensku.

Jaká bude náplň práce?

• Řízení stavebních prací pří výstavbě a rekonstrukcích restaurací KFC, Burger King, Pizza Hut a kaváren Starbucks
• Organizace přípravné fáze projektů, výběr generálního dodavatele
• Zajištění, aby projekty spojené s výstavbou nových restaurací a kaváren byly dokončeny včas, v rámci rozpočtu a požadované kvalitě
• Účast na kontrolních dnech při výstavbě a rekonstrukcích provozoven
• Aktivní komunikace s managery restaurací a kaváren

Co očekáváme?

• Vysokoškolské vzdělání - ideálně stavební obor
• Praxe na podobné pozici výhodou
• Orientace na detail, schopnost určit si priority
• Dobré komunikační dovednosti
• Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, dodržování termínů
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Znalost programu AutoCAD
• Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

• Zajímavou a pestrou práci pro úspěšnou nadnárodní společnost
• Možnost práce z domova
• Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů za dokončené projekty
• Stravenky, roční bonus na základě pracovního výkonu
• Zaměstnanecké benefity (cafeterie, 5 týdnů volna)
• Slevy do značek provozovaných naší společností

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4783412  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc