Starbucks Bratislava hľadá nových store managerov

AmRest s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stále sa rozširujúca svetovo – známa sieť kaviarni Starbucks v súčasnej chvíli hľadá nových partnerov na pozíciu STORE MANAGERA v Bratislave.

PONÚKAME:

- Rozvoj v oblasti kávovej kultúry pre všetkých jej milovníkov
- Priateľsky kolektív profesionálov, ktorí majú záujem o oblasť služieb
- Pracovná skúsenosť v spoločnosti, ktorá je silno orientovaná na zákazníka a jeho potreby
- Možnosť byť zodpovedný za finančné výsledky prevádzky, ich každodenný chod a riešenie neštandardných situácií
- Zodpovednosť za motivovaný tým profesionálov, ich výber, tréning a školenie, vrátane interného povyšovania
- Intenzívny zaškolovací tréning, kde si vyskúšate všetky pozície v rámci prevádzky
- Vykrývanie neobsadených zmien, obsluha zákazníkov a príprava kávy
- Sledovanie finančných výsledkov, spracovanie analýz predaja a ich prezentovanie regionálnemu manažérovi
- Starosť o lokálny marketing – promo akcie a sezónne akcie
- Využitie angličtiny na dennej bázy
- Možnosť profesijného rastu na pozícií regionálneho manažéra alebo v rámci centrály spoločnosti
- Možnosť spolupráce na regionálnych projektoch v oblasti people a product managementu
- Motivujúce finančné ohodnotenie na základe ziskovosti reštaurácie
- Podiel na profite reštaurácie
- Pestrá ponuka firemných akcií

POŽADUJEME :

- Aspoň 3 roky s vedením maloobchodnej jednotky ideálne z FMCG sektoru
- Prax s vedením zamestnancov na reštaurácií/kaviarni
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Schopnosť vybrať správnych ľudí do tímu, ich vedenie a motivácia
- Orientácia ma zákazníka a tímovú spoluprácu
- Ochota pracovať v zmennej prevádzke
- Pozitívna energia a optimizmus
- Odolnosť voči stresu a chuť patriť k najlepším

Nástup : možný ihneď

Miesto pracoviska : Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2317706  Dátum zverejnenia: 5.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.