Tesár

AMPinvest, spol. s r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.07.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Práca je ohodnocovaná na výkon!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Debnenie stropov,stien s debnením Peri,Doka,betonáže...

PRÁCA POČAS CELEHO KALENDÁRNEHO ROKA!!!

Ponúkame dlhodobú prácu,ubytovanie,cestoné výlohy po Prahe,včasné vyplácanie faktúr či miezd a možnosť postupu vo firme s viac ako 15 ročnou minulosťou,nakoľko naša spoločnosť bola založená v roku 1997 a je rodinnou firmou.

Hladáme ucelené tesárske partie,ktorým vieme zabespečiť prácu na niekoľko rokov.Príjmame aj šikovných jednotlivcov.Pracovníkom hradíme ubytovanie.Za práce ponúkame okrem týchto benefitov včasné vyplácanie faktúr či miezd!Pri kvalitných výkonoch je možnosť zarobiť mesačne viac ako 1000 euro

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tesar

Počet rokov praxe

5

Spolahlivosť,flexibilita,loajálnosť k zamestnávateľovi

Rodinná stavebná spoločnosť,ktorá má viac ako 15 ročnú minulosť!Ponúkame uchádzačom dlhodobú prácu,istotu zaplatenia mzdy a dobrý kolektív.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1446657  Dátum zverejnenia: 8.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Práca je ohodnocovaná na výkon!!!