AMPERE Polska Sp. z o.o.

Jsme předním evropským dodavatelem průmyslových chemikálií v celé Evropě,
centrála společnosti sídli ve Francii.

Specialista v oblasti prodeje

NÁPLŇ PRÁCE:

  • telefonický kontakt se zákazníky ze střední Evropy a s naší společnosti ve Francii
  • nacházení nových obchodních příležitostí
  • reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery a potenciálními zákazníky
  • vedení obchodních jednání
  • příprava cenových nabídek, příprava projednání a uzavírání obchodních smluv
  • ověřování, monitorování a analyzování trhu a trendů ve střední Evropě

POŽADAVKY:

  • znalost francouzštiny slovem i písmem (nezbytná podmínka)
  • plynulá čeština a/nebo slovenština
  • minimálně 2 roky praxe v oblasti prodeje
  • řidičský průkaz kat. B
  • ochota jezdit na časté služební cesty
  • spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce, ochota učit se novému, vstřícnost

NABÍZÍME:

  • stabilní práci v mezinárodním týmu, možnost dalšího vlastního odborného a profesního rozvoje, po tříměsíčním školení ve městě Wrocław (Vratislav – Polsko) a po návštěvách ve Francii – nabízíme možnost pracovat v systému Home Office.
ID: 3111305  Dátum zverejnenia: 23.6.2017