Predavačky módnych doplnkov s vodičským preukazom sk. B

Katarína Macangová

Slovenská Republika, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.06.2015
zaujímavé platové ohodnotenie upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predavačky módnych doplnkov na prácu v stánkoch na predajných akciách(jarmoky, trhy, hody, kermaše, dni mesta a v obchodných centrách.

Náplň práce:
- zabezpečenie bežného chodu prevádzky od jej otvorenia, skontrolovania dodaného a predaného tovaru
- obsluha zákazníkov
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Všetky podrobnosti sa uchádzač(ka) dozvie na osobnom pohovore.
Nieje podmienkou aby to boli iba ženy.
Ak ťa naša ponuka oslovila, treba si dohodnúť osobné stretnutie telefonicky na 0907 827 729.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť a zodpovednosť na prvom mieste
vek nad 18 rokov
Podmienkou je aby ste mali vodičský preukaz skupiny B a vedeli dobre šoférovať osobný automobil alebo dodávku.

Sme spoločnosť, ktorá sa už viac ako 17 rokov zaoberá maloobchodným predajom módnych doplnkov.
ID: 2120356  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie upresnené pri osobnom pohovore