Učitelka v škôlke montessori, učiteľka v jasliach

AMOSkids s.r.o.

Miesto práce
Padlých hrdinov 11, Bratislava a Odeská 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1200 EUR/mesiac, na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno - vzdelávacia činnosť detí vo veku od 2 do 6 rokov,
vedenie pedagogickej dokumentácie podľa tematických plánov zostavených na základ ŠtVP-ISCED 0,
znalosť anglického jazyka nutná,
znalosť Montessori pedagogiky výhodou,
dobré komunikačné schopnosti,
schopnosť zaujať deti s činnosťami súvisiacimi s kreativitou (recyklácia, výroba predmetov z hliny, dreva, papiera atď.), športom, varením/pečením, prácou v záhrade, kŕmením domácich zvierat.

Rozširujeme tím o pedagógov, ľudí, ktorí sa vedia s deťmi aj vyblázniť , aj ich niečo naučiť.
Práca s deťmi je život s deťmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská pedagogika, špeciálna pedagogika, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k deťom, ochota vzdelávať sa, schopnosť samostatne tvoriť učebný materiál, ovládanie hry na hudobný nastroj- výhoda, milá a usmievavá osôbka so zmyslom pre poriadok, osoba schopná rešpektovať individualitu detí, aktívna a kreatívna...

Prevádzkovanie jasličiek pre deti do 3 rokov a škôlky od 2-6 rokov.

Šusteková 31
85104 Bratislava
ID: 2447304   Dátum zverejnenia: 5.10.2016