Výrobný pracovník v Trnave - plat od 4,1 Euro v čistom

AMOSA Slovakia s. r. o.

Grosslingova, 4, Bratislava, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
784 - 917

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
výroba automobilov a komponentov
Pozície voľné na stredisku: zvarovňa, lakovňa, lisovňa a montáž
práca v 3-zmennej prevádzke (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná)

Výrobný pracovník na lisovni odoberá jednotlivé výlisky karosérie z lisovacej linky, ukladá ich do kontajnerov a vykonáva prvú vizuálnu kontrolu výlisku.

Výrobný pracovník na zvarovni spája jednotlivé dielce, ktoré vytvárajú karosériu vozidla. Zváračské práce sa na 90 % vykonávajú automatizovanými robotmi. Dielce sú zväčša premiestňované z pracoviska na pracovisko automaticky. Nieje potreba zváračského preukazu.

Výrobný pracovník v lakovni pripravuje karosérie na lakovanie, nanáša chemické látky, dokončuje lak a lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Spôsob nanášania farieb je ekologický a používajú sa vodou riediteľné farby.

Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

Práca na hlavný pracovný pomer.
Možnosť záloh.
Možnosť ubytovania,prvý mesiac zadarmo.
Zabezpečená teplá strava, celoročný pitný režim.
Možnosť prejsť do kmeňového stavu.
13.plat vyplácaný 2x ročne
Výplata vždy k 15.v mesiaci.
Stravné lístky za nariadené nadčasy.

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať mailom na praca@amosa.sk
Poprípade volať na číslo 0949805220
Nábory prebiehajú týždenne priamo v TRNAVE.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.
Pre nástup do práce bude potrebná zdravotná dokumentácia!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, patrí medzi najväčších výrobcov áut na Slovensku a pri výrobe využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota vycestovať za prácou do TRNAVY.
Pracovná pozícia vhodná pre mužov aj ženy.
Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie.

AMOSA Slovakia s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na českom a slovenskom trhu. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby - tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Amosa Slovakia s.r.o.
Grosslingova, 4
81147 Bratislava

Kontakt

ID: 3039685   Dátum zverejnenia: 2.5.2017