Automechanik/autoelektrikár

AMM Servis, s.r.o.

Miesto práce
Dvorská cesta 6/B, Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava, údržba, servis osobných vozidiel

Každý automechanik má k dispozícii vlastný plne vybavený vozík s naradím, pravidelné školenia a vzdelávanie, firemné akcie, pracovné a ochranné pomôcky. Autoservis je v novej budove. Je vybavený najmodernejšou technikou v oblasti diagnostiky a autoelektriky.

Životopisy posielajte na ammservis@gmail.com, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.7.2017 (ostáva ešte 53 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Precíznosť, spoľahlivosť, presnosť, zmysel pre zodpovednú prácu

Spoločnosť pôsobí už vyše 10 rokov v oblasti opravy osobných automobilov.
Oprava, údržba, záručný aj pozáručný servis vozidiel všetkých značiek. Spoločnosť je vybavená najmodernejšou automobilovou technikou, diagnostikou, každý zamestnanec má k dispozícii vlastnú sadu náradia, vlastný plne vybavený vozík, samozrejmosťou je firemné oblečenie. Zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú na školeniach a vzdelávacích programoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dvorská cesta 6/B
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Nemčická
Tel.: 0903912296
E-mail: poslať životopis
ID: 3069799   Dátum zverejnenia: 19.5.2017