Можливість для людей з України

Šička

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
1 020,6 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce v automobilové výrobě, šití kožených dílů, potahy na sedadla

- kompletace dílů

- 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu. (ranní/odpolední/noční)

- práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

- výhodné platové podmínky 1020,60 EUR/měs +13,5% výkonnostní prémie + docházkový bonus

- možnost ubytování 3 EUR/noc

- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- místo výkonu práce Lozorno, SR

- příspěvek na stravu, autobusová doprava firemní autobusem zajištěna

- nástup možný IHNED

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Mezinárodna společnost´ je tretí najväčší dodávateľ automobilových interiérových komponentov na svete podľa trhového podielu a jediný globálny dodávateľ so zvláštnym zameraním na interiéry. Naše výrobné prevádzky sú rozdelené do štyroch geografických regiónov: Európa, Afrika, Ázia a Severná Amerika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost

- praxi v šití kůže nebo látky

- samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.
ID: 4787051  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020,6 EUR/mesiac