Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
Od 903 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovej výrobe, laminovanie kožených dielov
- kompletizácia dielov (automobilových dverí)
- práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá má zaujímavý systém benefitov
- 3 výmenná prevádzka 7,5 hod/smenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tetiana Potapchuk
Tel.: +420735184730
E-mail: poslať životopis
ID: 4777702  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 903 EUR/mesiac