Obchodno - technický zástupca

Amicus SK, s.r.o.

Miesto práce
Koreszkova 9, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o marketing a predaj výrobkov nemeckého výrobcu WERMA ( svetelná a akustická signalizácia) na Slovensku.
• Udržiavanie aktívneho kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávanie nových potenciálnych obchodných partnerov z rôznych priemyselných odvetví s celoslovenskou pôsobnosťou.
• Odborné technické poradenstvo z oblasti svetelnej a akustickej signalizácie.
• Sledovanie činnosti trhovej konkurencie.
• Zhotovovanie cenových ponúk, prezentácia výrobkov prostredníctvom výstav, odborných článkov, odborných seminárov a aktivity na profesných sociálnych sieťach.
• Telefonická, e-mailová alebo osobná komunikácia v AJ alebo NJ s prideleným zástupcom firmy Werma ( Nemecko) .

• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom prostredí menšej rodinnej firmy
• Zaujímavá, kreatívna a samostatná práca s možnosťou získania nových pracovných skúsenosti z rôznych perspektívnych priemyselných odvetví .
• Zaujímavé základné platové ohodnotenie s možnosťou získania finančných odmien na základe dosiahnutých pracovných výsledkov.
• Mobilný telefón, notebook, firemný automobil, s možnosťou ich využívania na súkromné účely
• Pre záujemcov s bydliskom mimo Skalice, je možnosť raz týždenne využívať home office.
• Čerpanie dovolenky a voľna podľa potrieb zamestnanca.
• Raz za týždeň zamestnávateľom hradená športová aktivita, za účasti športu chtivých kolegov. Tento rok u nás letí bedminton.
• Ako bonus niekoľko vtipných kolegov, ktorí čakajú ako si z vás vystrelia :)

V prípade, že záujemca je v súčasnosti v inom zmluvnom pracovnom pomere, je ochota firmy v prípade vhodného kandidáta posunúť termín nástupu podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme technické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť nadväzovať pracovné kontakty s novými zákazníkmi
• Rozhodné vystupovanie
• Samostatnosť, kreatívnosť
• Strategické, analytické myslenie

Sme menšia rodinná firma s viac ako 20 ročnou históriou. Opierame sa o konkurencieschopné produkty a progresívnu obchodnú politiku. Ťažíme z dlhoročných skúseností z vývoja , výroby a predaja technológii zameraných najmä na reguláciu vykurovania, chladenia a klimatizácie. V tejto oblasti sme vlastníkmi niekoľkých európskych patentov. Stali sme sa úspešným výrobcom inteligentných bezdrôtových regulačných systémov pre oblasti vykurovania a domácej automatizácie. Takmer 10 rokov s úspechom vyrábame sofistikované elektrické radiátory.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2928723  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou