Sales Operations & BP&A Manager support

Amgen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platobné podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* podpora pri správe CRM systému (teritoriálne nastavenia, vytváranie reportov,...)
* administratívne práce
* komunikácia s klientmi a pomoc pri riešení dobropisov
* validácia nových zákazníkov a ich následné vytváranie v SAPe
* podpora v oblasti Supply Managementu
* ad hoc analýzy predaja
* príprava konsolidovaných faktúr, kontrola správnosti čiastkových údajov
* validácia údajov v kontraktoch so zákazníkmi

* práca na dohodu o brigádnickej činnosti
* zodpovedajúce platové ohodnotenie
* komplexné zaškolenie
* flexibilný pracovný čas podľa potreby spoločnosti
* práca vhodná pre študenta vysokej školy
* príležitosť profesijného rastu a získavania skúseností v najväčšej biotechnologickej spoločnosti na svete

V prípade záujmu zašlite, prosím, svoj profesný životopis a motivačný list v slovenskom aj v anglickom jazyku do 06.03.2017.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zameranie na ekonomiku/manažment veľkou výhodou

* MS Office – používateľ
* MS Excel – pokročilý (práca so vzorcami, databázami, kontingenčnými tabuľkami,...)
* analytické myslenie
* flexibilita
* precíznosť
* samostatnosť (najmä pri riešení problémov s PC)
* zodpovednosť
* príjemné vystupovanie
* znalosť anglického jazyka = slovom i písmom
* schopnosť učiť sa a rýchlo sa zorientovať v nových úlohách

Amgen is one of the world’s largest independent biotechnology companies. For more than 40 years, Amgen has pioneered biotechnology breakthroughs, to bring medicines from laboratory to the patient. Amgen has not only discovered and developed innovative human therapeutics, but has invested in manufacturing capability and support services to deliver these therapies to medical teams around the world.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2918543  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platobné podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore