Reagujte bez životopisu

Obchodně-Technický zástupce Východní/Střední Slovensko

Ambrox s.r.o.

Místo práce
Přízřenice, Vídeňská 264/120b, Brno, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Ambrox, člen mezinárodní skupiny PS Flowtech Group v současnosti hledá Obchodně-Technického zástupce pro region "Východní-Střední Slovensko".

Jsme členem mezinárodní skupiny PS Flowtech Group, tvořen týmem s dlouholetými zkušenostmi v oblasti návrhu a prodeje čerpací techniky, míchadel a filtrů pro průmyslové aplikace obzvláště v Chemickém průmyslu, Automotive, Potravinářství, Farmacii a obecně strojírenství. Naše společnost exkluzivně zastupuje celou řadu předních výrobců zmiňovaných technologií, jako například DESMI, SERO, IDROCHEMICAL, ROTO či ASCO.

PS Flowtech Group díky svým pobočkám v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Turecku, Pobaltských státech, Ukrajine, Kazachstánu, Uzbekistánu a Gruzii je důležitým hráčem na trhu nejen v oblasti návrhu a dodávek jednotlivých komponent, ale také realizací kompletních investičních celků. Neustále se rozrůstající sít poboček nám dává možnost realizovat projekty mezinárodního charakteru, kdy přítomnost ve více krajinách na světě je zcela klíčová pro poskytování potřebné podpory zákazníkům nejen v oblasti Engineeringu.

Náplň práce
Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky ve svěřeném regionu (Východ a Střed Slovenska), akvizice zákazníků nových a celkový monitoring trhu v oboru. Propagace a prodej svěřených produktů, tvorba cenovo-technických nabídek šitých na míru zákazníkovi.

Nabízíme
- profesionální zaškolení, podpora a vybavení
- zajímavá, dynamická práce v mezinárodní společnosti
- motivační platové ohodnocení
- automobil, notebook, mobilní telefon
- silné zázemí prosperující společnosti
- homeoffice

Požadavky na kandidáta
- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru výhodou
- silná orientace na zákazníka a na výsledky
- příjemné vystupování; proaktivní, dynamická a flexibilní osobnost
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
- ochota cestovat
- řidičský průkaz sk. B
- základní znalosti MS Office
- AJ výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslav Lukco
Tel.: 608477011
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4836812  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc