Operátor/ka výroby Plzeň Borská Pole, ubytování zdarma

Amboseli s.r.o.

Miesto práce
Plzeň - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
15 000 - 20 000 Kč čistého výdělku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Přijmeme uchazeče na hlavní pracovní poměr do úspěšné mezinárodní společnosti v Plzni. Jedná se o jednoduchou manuální práci za výborných platových podmínek - montáž kabelových svazků. .

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- možnost 15 000 Kč až 20 000 Kč čistého výdělku
- práci na hlavní pracovní poměr
- ubytování zdarma
- možnost dlouhodobé spolupráce u stabilní společnosti
- výborné platové podmínky
- možnost týdenních záloh
- profesionální péči koordinátorů 24 hodin denně
- bezplatná infolinka 800 100 166

Požadujeme pouze:
- spolehlivost a zodpovědnost
- manuální zručnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- výpis ze zdravotní dokumentace

Informácie o výberovom konaní

Nepotřebujete žádnou kvalifikaci, stačí Vám chuť pracovat, šikovné ruce, samostatnost a zodpovědnost. Těšíme se na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jedná se o výrobní společnost působící v Plzeňském kraji.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

AMBOSELI s.r.o. je společností působící v oblasti personálního leasingu - pronájmu pracovních sil v rámci celé České republiky. Našim zákazníkům zajišťujeme dočasné přidělení pracovních sil formou agenturního zaměstnávání v souladu s platnou legislativou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2062592  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 000 - 20 000 Kč čistého výdělku