Recepčná/Recepčný pre Ambiente Apartments

Ambiente serviced apartments s.r.o.

Miesto práce
Ulica 29. augusta 36/C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Práca na 8hodinové smeny 7-15:00, 14:00-22:00hod/ vrátane min. 2 víkendov do mesiaca
2. Prívetivé a profesionálne vítanie hostí na recepcii
3. Základné recepčné procesy check-in, check-out
4. Poskytovanie informácii o ubytovacom zariadení a jeho službách
5. Spracovávanie hotovostnej platby a platby cez POS terminál
6. Efektívne riešenie požiadaviek a potenciálnych sťažností hosťa
7. Vykonávanie úloh podľa pokynu Reception Managera
8. Udržiavanie čistého a organizovaného pracovného prostredia na recepcii
9. Zabezpečovanie promptnej e-mailovej a telefonickej komunikácie s hosťami
10. Spracovávanie prijatých, modifikovaných a zrušených rezervácii v spolupráci s rezervačným systémom
11. Udržiavanie vysokej úrovne zákazníckeho servisu

- Práca v dynamickom, mladom kolektíve v príjemnom prostredí
- Komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze
- Firemné akcie
- Káva a pitný režim
- Preplácaná prestávka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Proaktívny prístup pri riešení problémov
- Pozitívny prístup k zákazníkom
- Zodpovedný a reprezentatívny prístup
- Výborné organizačné schopnosti

Ambiente Serviced Apartments je spoločnosť, ktorá svojimi službami predstavuje alternatívu hotelierstvu. Zaoberáme sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom apartmánov prevažne v centre hlavného mesta. Apartmány svojím nadštandardným vybavením napĺňajú očakávania nielen biznismenov, ale aj turistov, ktorí sa rozhodli navštíviť Bratislavu a jej okolie.

Adresa spoločnosti

Ambiente Serviced Apartments s.r.o.
Namestie SNP 6
81106 Bratislava
ID: 2330211   Dátum zverejnenia: 16.11.2016