Predavač - Asistent predaja = min 600 € až 1350 €

AMB-UNI s.r.o.

Miesto práce
OC BORY MALL - Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Asap
600 - 1350 EUR/mesiac, základ 600 € plus podla trzby az 900 € bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o chod predajne v BORY MALL, Bratislava. Obsluha zákazníka, úsmev na perách aj keď nemám svoj deň :-) Dokladanie odevov a ich farebné zladenie. NUTNÉ !! Životopis s fotografiou a motivačným listom

Istota a čestnosť v jednaní, kde platia dohodnuté podmienky na oboch stranách. Do práce chodíte rady, nie preto, že musíte, ale chcete.NUTNÉ !! Životopis s fotografiou a motivačným listom

Informácie o výberovom konaní

NUTNÉ!! Životopis s fotografiou a motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

Miluješ módu ? Rozumieš slovku ZLADIŤ SA ? Zaujímaš sa o módu INAK ? Vieš čo chceš zarobiť, ale v inom obchode ti to len sľúbili ? Hľadáš čestné jednanie, ktoré aj sám ponúkaš ? Rozumieš čo je viac dať lebo chceš VIAC DOSTAŤ ? Potom nám napíš.NUTNÉ !! Životopis s fotografiou a motivačným listom

Krásna franchisová predajňa so zameraním na exkluzívnu pánsku a dámsku módu. Situovaná v OC BORY MALL - Lamač, Bratislava.
ID: 2231891  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1350 EUR/mesiac, základ 600 € plus podla trzby az 900 € bonusy