Směnový mistr údržby (m/f)

Amazon

Místo práce
Dobroviz, Česká republika, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve společnosti Amazon hledáme zkušeného Směnového mistra údržby, který se připojí k našemu týmu v jednom z našich vysoce automatizovaných a dynamických logistických center.

NÁPLŇ PRÁCE:
Směnový mistr údržby se zaměřuje na zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a zásad, včasné provádění preventivní údržby ve vysokém standardu a poskytování vysoké míry dostupnosti technického vybavení díky neustálému zlepšování.

POVINNOSTI:
· jít příkladem v dodržování osvědčených postupů v oblasti zdraví a bezpečnosti a sledovat své okolí s cílem zajistit, aby následovalo jeho příkladu,
· pracovat jako praktik a prokazovat úroveň technických znalostí,
· koučovat a mentorovat techniky dané směny,· poskytovat podporu přímému nadřízenému a za jeho nepřítomnosti dohlížet na směnu,
· poskytovat našim interním zákazníkům vysokou úroveň dostupnosti technického vybavení,
· podporovat nepřetržité zlepšování systémů standardním způsobem napříč EU,
· rozvíjet a udržovat dobré pracovní vztahy napříč všemi úrovněmi organizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· ovládat dovednosti jak v elektrotechnických, tak strojírenských disciplínách, a to alespoň s pětiletou praxí v oblasti automatizace nebo komplexních prostředí s vybavením na manipulaci s materiálem,
· solidní základní znalost řídicích systémů na bázi PLC,
· zkušenosti s využíváním CMMS (Computerized Maintenance Management Systems) pro plánování aktivní údržby a zaznamenávání reaktivních úkolů,
· porozumění OEE a výkonové metrice vybavení,
· znalost požadavků plynoucích z platných zákonů,
· zkušenosti s mentorováním a rozvojem týmu techniků,
· zkušenosti s řízením dodavatelů,
· schopnost řešit problémy pod vysokým tlakem,
· schopnost komunikovat (písemně a verbálně) v angličtině a v místním jazyce na úrovni CEFR B2 nebo vyšší,
· schopnost pracovat na směny v nepřetržitém provozu.

UPŘEDNOSTŇOVANÁ KVALIFIKACE
· prokazatelná schopnost dohledu nad ostatními v týmu a jejich ovlivňování,
· prokazatelná schopnost zvládat více úkolů najednou, stanovovat priority v množství různých projektů a pracovních úkolů,
· zkušenosti s řízením více dodavatelů.

Budeme se těšit se na tvou přihlášku, pokud možno v angličtině.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3159057  Dátum zverejnenia: 1.10.2017