Vedúci pracovník reklamačného centra - úroveň 3, priamy nábor (170009592)

Amazon

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho reklamačného centra nových pracovníkov na vedúce pozície pre lokalitu Sered. Na vedúce pozície hľadáme nových spoľahlivých kolegov s predchádzajúcimi skúsenosťami vo výrobe/logistike, ktorí disponujú vysokou pracovnou etikou, orientáciou na detail, schopnosťou plniť stanovené termíny a zákazník je pre nich – rovnako ako pre nás – na prvom mieste.

Vašou pracovnou náplňou bude
- zodpovednosť za zverený úsek distribučného centra
- úzka spolupráca s manažérom daného úseku vrátane plánovania kapacít, riadenia prevádzky, zaškoľovania nových zamestnancov, účasti na výberovom konaní
- riešenie dennej prevádzky a prípadných problémov zamestnancov
- čiastočné zapojenie sa do iniciatív zlepšovania typu Lean/Kaizen, Black Belt a ďalších
- pomoc pri udržiavaní všetkých interných postupov, prevažne v oblasti bezpečnosti

Pracovné prostredie
- práca v blízkosti pohyblivých dopravníkových pásov a vysokozdvižných vozíkov
- hladina hluku je v niektorých častiach prevádzky zvýšená

Počas svojho zamestnania budete mať nárok na dovolenku, zdravotnú starostlivosť a ďalšie zamestnanecké benefity, ktoré vám môže spoločnosť ponúknuť za predpokladu splnenia požiadaviek spôsobilosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0800 200 100.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vek najmenej 18 rokov
- ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
- flexibilita a ochota pracovať v pravidelne i nepravidelne rozvrhnutej pracovnej dobe
- schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
- schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
- ochota a schopnosť často ťahať a posúvať predmety, byť v podrepe, ohýbať sa a naťahovať sa
- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza počas celej zmeny (až 10 hodín) s prestávkami v práci podľa platnej legislatívy
- schopnosť bezpečne chodiť po schodoch hore a dolu
- schopnosť pracovať na zabezpečenom medziposchodí vo výške až 17 metrov (platí pre budovy s medziposchodiami)
- ochota a schopnosť pracovať so strojmi – napríklad s vysokozdvižným vozíkom alebo plošinou

Amazon je zamestnávateľ, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti. Pevne veríme, že zamestnávať rozmanitú pracovnú silu je kľúčom k nášmu úspechu. Rozhodnutia o prijatí do zamestnania robíme na základe vašich skúseností a zručností. Vieme oceniť vaše nadšenie objavovať, vynachádzať, zjednodušovať a budovať.

Spoločnosť Amazon berie ochranu vašich osobných údajov vážne a rešpektuje zákony EÚ aj miestne zákony na ochranu údajov. Ak s tým nevyjadríte svoj nesúhlas, predložením svojho životopisu dávate spoločnosti Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, povolenie na uchovanie vašich osobných údajov v elektronickej databáze prevádzkovanej spoločnosťou Amazon Corporate LLC. v USA alebo niektorou z jej pridružených spoločností na účely posudzovania vašej vhodnosti na túto alebo budúce voľné pracovné pozície a na realizáciu procesu vášho prijímania do zamestnania.

Ak by ste sa kedykoľvek rozhodli, že chcete, aby boli vaše osobné údaje odstránené, stačí o tom informovať spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva. Spoločnosť Amazon bez vášho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej tretej strane. V rámci procesu pohovoru vás môže spoločnosť Amazon požiadať o povolenie na to, aby spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, mohla samostatne overiť údaje týkajúce sa vašej žiadosti a vaše osobné údaje prostredníctvom tretej strany, ktorá takéto služby poskytuje.
ID: 3094501  Dátum zverejnenia: 11.7.2017