Mistr Údržby - Česká republika

Amazon /Slovakia/ s.r.o.

Místo práce
Dobrovíz, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Amazon je mezinárodní společnost působící v oblasti internetového obchodu se sídlem ve Spojených státech amerických, Seattle, Washington. Usilujeme o to, abychom se stali největším on-line prodejcem ve světě. V druhé polovině roku 2015 Amazon otevře nové logistické centrum v Dobrovízi, Praha - Západ. Nové distribuční centrum v Praze pomůže Amazonu zvládnout současné a budoucí požadavky zákazníků a zajistit pro ně vysokou úroveň služeb, na kterou jsou zvyklí.

V současné době hledáme mistra údržby, který by doplnil náš tým v Dobrovízi.

Mistr údržby má na starosti odpovědnost za bezpečnost a správný průběh provozu a údržby.

Základní povinnosti:

· Dohled nad pravidelnou údržbou strojů a zařízení
· Zpracovávání plánů požadavků v oblasti údržby, oprav a revizí
· Zajištuje kontinuální provoz strojů, zařízení a instalací
· Plánování a koordinace preventivních prohlídek strojů a instalací
· Plánovaní a koordinace prací podřízených pracovníků
· Analýza havárií a kontrola servisních oprav
· Optimalizace pracovních a technologických postupů
· Zajišťování servisních činností na produkčních zařízeních
· Dohled a spolupráce se subdodavateli
· Zajištění provozu skladu náhradních dílů ( inventarizace)

Od kandidáta očekáváme:

· Znalost zákonů BOZP a jejich dodržování

Požadovaná kvalifikace:

· SŠ technického směru (elektro nebo strojní), minimálně 2 roky praxe
· Znalost čtení technické dokumentace, průmyslové automatizace
· Znalost elektroinstalací, min vyhláška 50 §6
· Znalost chlazení VZT a MaR
· Znalost TSB
· Znalost EPS
· Zkušenosti s vedením týmu
· Znalost MS –Office, CAD
· Znalost systému preventivních opatření

Preferovaná kvalifikace:

· Znalost řešení technických problémů
· Komunikativní schopnosti
· Manuální všestrannost a zručnost
· Středně pokročilá znalost AJ
· Pracovní pružnost / flexibilita
· Výhodou školení (VZV, plošin, práce ve výškách)

Máte zájem? Zašlete nám prosím Váš životopis v anglickém jazyce (max. 5 MB). Prosím, zdělte nám Vaše představy o platu a možném termínu nástupu přes Váš uživatelský profil.

Přihláškou do výběrového řízení a zasláním vašeho životopisu dáváte svolení společnosti Amazon Logistic s r.o. k nakládání a uchovávání vašich poskytnutých osobních dat za účelem náboru až do odvolání (elektronicky nebo písemně) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Amazon opened a center in Slovakia in 2011 creating over 1000 new jobs till today. The new center is operated by Amazon /Slovakia/ s.r.o. and is located at
Twin City Tower( Mlynské Nivy 10). Currently there are divisions like Vendor Contact Management, Financial Operations, Payroll, Listing Specialists, Catalog, Amazon Media Group, Mass Vendor Recruitment and more. We even have virtual roles with possibility to work from home.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2121518  Dátum zverejnenia: 28.5.2015