Predajca dizajnového nábytku a bytových doplnkov

AMANDARI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Galvaniho 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia, prezentácia a ponúkanie tovaru vrátane jeho predaja klientom a architektom, inkasovanie platieb (hotovosť, platobná karta), poradenstvo. Jedná sa o poobednú smenu 15-19 hod.. Pozícia sa neobmedzuje len na činnosti v showroome, ale aj následné organizačné práce spojené s činnosťou spoločnosti.

práca s dizajnovým nábytkom a lifestylovými doplnkami, veľmi príjemné pracovné prostredie a atmosféra, príjemná klientela, zamestnanecké zľavy, možnosť robiť si aj vlastné projekty v pracovnom čase po splnení všetkých úloh

Ak radi komunikujete s ľuďmi, ste samostatný, ochotný, zodpovedný a máte chuť sa učiť, budeme radi, ak nás skontaktujete a predstavíte sa nám. Jedná sa o poobednú smenu 15-19 hod. Privítame znalosť grafického dizajnu a vlastný notebook.
Pokiaľ aj nespĺňate niektorú z požiadaviek, ale ponuka Vás oslovila, pošlite profesijný životopis na doleuvedené emailovú adresu (do subjektu uveďte názov pozície).
U všetkých dokumentov uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov, V prípade neoslovených uchádzačov budú všetky údaje do 30 dni skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Komunikatívnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť, príjemné vystupovanie, ochota sa učiť, nadšenie pre dizajn. Znalosť grafického dizajnu vysoko vítaný, dobrý vkus prípadne navrhovanie interiérov vítané

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa 9 rokov dovozom unikátneho dizajnového nábytku a bytových doplnkov. Pre viac info:

www.amandari.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 732636  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou