Logo AM Prestige s.r.o.

Operátor Nemecko 15€/hod. až 16€/hod. (nutna znalosť Nemeckeho Jazyka)praca pre mužov

AM Prestige s.r.o.

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor Nemecko 15€/hod. až 16€/hod. (nutná znalosť Nemeckého jazyka) práca pre mužov

Náplň práce:

- Práca na výrobných lisoch a laseroch pre automobilový priemysel

- Vizuálna kontrola výrobkov

- Práca v 4-zmennom prevádzkovom režime

- Podpísanie nemeckej pracovnej zmluvy

- Možnosť nadčasových hodín s príplatkami +25%

- Príplatky za prácu cez víkendy +50% a cez sviatky 100%

- Mesačná mzda od 15€/hod. až 16€/hod.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príchod na pracovisko a zabezpečenie prípravy strojov na výrobu

- Práca na výrobných lisoch a laseroch podľa plánu a vizuálne kontrola výrobkov

Pracovná doba:

- 4-zmenný prevádzkový režim s možnosťou nadčasových hodín

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Operátor Nemecko 15€/hod. až 16€/hod. (nutná znalosť Nemeckého jazyka) práca pre mužov:

- Kontrola kvality výrobkov a prípadné nahlásenie zistených nedostatkov nadriadeným

- Zabezpečené ubytovanie v blízkosti pracoviska

- Mesačné bonusy po odpracovaných 5 mesiacoch 200 € a viac

- Možnosť získať trvalý pracovný pomer

- Práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

- Moderné pracovné prostredie a vybavenie

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja kariéry v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

povinná registracia:
L.Kovačová
Email: [email protected]
Tel: +421 949 500 775

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

významný výrobca kovových dielov pre automovilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nutná znalosť nemeckého jazyka.

- Práca pre mužov.

- Žiadame dobrý zdravotný stav.

- Požadujeme stredoškolské vzdelanie.

- Chuť pracovať v zahraničí.

AM Prestige je dcerská spoločnosť zavedenej nemeckej personálnej agentury AMD zeitarbeit GmbH zo sídlom v Regensburgu, pre ktoru zabezpezpečuje personálne služby. Naša spoločnosť kompletne plní požiadavky nemeckých klientou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421949500775
E-mail: poslať životopis
ID: 4798401  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac