Opatrovateľ/ opatrovateľka

Alzheimercentrum Piešťany, n.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
624 € + príplatky + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná opatrovateľská práca v špecializovanom zariadení , komplexná starostlivosť o klientov

práca v príjemnom kolektíve, vernostná ročná odmena,
stravovanie priamo v zariadení, vianočný večierok, letný tábor pre deti
možnosť odborného rastu, každoročné zvýšenie platu

práca je možná na 12-ky, pracuje sa od 7:00-19:00 2 dni a 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sociálna práca - opatrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, komunikatívnosť , zodpovednosť,
tímový hráč

Naša spoločnosť je neštátna nezisková organizácia, ktorá poskytuje špecializovanú odbornú komplexnú 24 hodinovú starostlivosť klientom s Alzheimerovou chorobou a inými formami demencií. Poskytujeme klientom sociálnu a zdravotnú starostlivosť, rehabilitácie, bazálnu stimuláciu, fyzioterapiu, hospicovú starostlivosť, reminiscenčné terapie, ergoterapie, a canisterapie. Riadime sa modernými terapeutickými postupmi, vychádzajúcimi z najnovších vedeckých poznatkov, ale aj skúseností z viac ako 20-ročnej praxe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1815198  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 € + príplatky + benefity