Hlavná sestra/ Vrchná sestra

Alzheimercentrum Piešťany, n.o.

Miesto práce
Rekreačná 7, 921 01 Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manažérka ošetrovateľskej starostlivosti , organizácia a usmerňovanie svojho úseku, príjem klientov, kontrola svojho úseku, komunikácia s nemocnicou, lekármi, úradmi

služobný telefón, 13.plat, možnosť ďalšieho vzdelávania,nové skúsenosti, možnosť zaškolenia v Čechách, rôzne iné výhody

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax v riadiacej funkcii 2 roky, komunikačné zručnosti, empatia, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť za svoju prácu, schopnosť zvládania záťaže

Naša spoločnosť je neštátna nezisková organizácia, ktorá poskytuje špecializovanú odbornú komplexnú 24 hodinovú starostlivosť klientom s Alzheimerovou chorobou a inými formami demencií. Poskytujeme klientom sociálnu a zdravotnú starostlivosť, rehabilitácie, bazálnu stimuláciu, fyzioterapiu, hospicovú starostlivosť, reminiscenčné terapie, ergoterapie, a canisterapie. Riadime sa modernými terapeutickými postupmi, vychádzajúcimi z najnovších vedeckých poznatkov, ale aj skúseností z viac ako 20-ročnej praxe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1358439  Dátum zverejnenia: 26.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 €