Obchodný zástupca + rozvozár pre Ewalds

Alžbeta Grellová - ELIZABETH

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o súčasných klientov
• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov (kvetinárstva, darčekové predajne, interiérové štúdiá, svadobné salóny a pod.)
• rozvoz tovaru (rezané a črepníkové kvety, doplnkový tovar)
• spracovanie a vychystávanie objednávok
• pravideľná starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi
• starostlivosť a údržba zvereného vozidla
• práca v teréne v rámci západného Slovenska
• práca v sklade

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis do 7 dní. Foto je podmienka. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 30 dní od Vášho zaslania, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods.. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

Podmienky:
- čistý register trestov
- platný psychologický a lekársky test
- kvalifikačná karta vodiča
- obchodné skúsenosti
- ochota cestovať
- serióznosť, osobné nasadenie
- výborné komunikačné zručnosti
- tímový hráč
- pro-zákaznícka orientácia
- reprezentatívne vystupovanie
- záujem učiť sa nové veci
- organizácia práce a vysoká pracovná morálka a disciplína
- flexibilita

EWALDS – veľkoobchod s kvetmi a darčekovými predmetmi.

Firma EWALDS pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov.
Sme veľkoobchod so širokým sortimentom. Naším zákazníkom ponúkame kvety živé, črepníkové, umelé, vence, dekoračnú keramiku, sklo, prútený tovar, drobné bytové doplnky, dekorácie, sviečky, a mnoho iného tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1414273  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou