Regionálny manažér predajnej siete - Slovensko (Ref. č.: JPO02324)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajnú sieť na Slovensku hľadáme motivovaného a skúseného regionálneho manažéra predajnej siete s vynikajúcimi vodcovskými a komunikačnými schopnosťami, s orientáciou na cieľ a dosahovanie obchodných cieľov.
Ak máš záujem pripojiť sa do nášho Alza tímu, pošli nám svoj životopis!

- Zodpovednosť za riadenie predajní na Slovensku
- Zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov jednotlivých predajní
- Vedenie a zdokonaľovanie kompetencií vedúcich a zamestnancov pobočiek
- Metodické vedenie, koučing, nábory nových zamestnancov
- Zodpovednosť za obchodné výsledky jednotlivých predajní a celého regiónu
- Riešenie adhoc problémov
- Aktívne vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj predajnej siete

- Plný úväzok, počítame s tebou dlhodobo
- Istotu neustále rastúcej firmy
- Možnosť získať cenné skúsenosti z oblasti priameho predaja jednotky na trhu e-commerce
- Možnosť kariérneho rastu a pravidelné vzdelávanie
- Možnosť realizovať tvoje nápady a podieľať sa na zaujímavých projektoch
- Zamestnanecké benefity (zľavy na naše produkty, rozvojové kurzy, firemné grilovačky a tímové aktivity, jazykové vzdelávanie na pracovisku zdarma)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Vynikajúce manažérske schopnosti
- Vynikajúci time management, multifunkčnosť, orientácia na výsledky a ťah na bránku
- Prax na pozícií regionálneho manažéra - min. 2 roky
- Schopnosť delegovať úlohy a dôslednosť pri ich naplňovaní a kontrole
- Asertivita a odolnosť voči stresu
- Vodičský preukaz typu B (aktívny šofér) - podmienkou
- Znalosť, orientácia v oblasti retailu
- Skúsenosti s vedením a riadením väčšieho množstva pobočiek
- SŠ/VŠ vzdelanie
- AJ - výhodou

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1000 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alza.sk, s.r.o.
Bottova 6654/7
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Vyhlidalová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829761   Dátum zverejnenia: 28.11.2016