Vedúci webového oddelenia (Ref. č.: JPO01776)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie, stabilita a rozvoj tímu webového vývoja
• Určovanie plánu, rozhodovanie, určovanie priorít, motivácia, kontrola
• Projektové riadenie
• Spolupráca na vývoji webových a mobilných aplikácií

• Skvelý tím kolegov, ktorí sú profesionáli vo svojom odbore a radi svoje znalosti zdieľajú s ostatnými
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Možnosť osobného rastu, školení a ďalšieho vzdelávania
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Ďalšie zamestnanecké výhody (jazykové kurzy, zamestnanecké zľavy atď.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Počet rokov praxe

3

• Ste absolventem SŠ/VŠ technického smeru
• Máte prax aspoň 3 roky ako .NET nebo C# programátor a rok ako koordinátor/vedúci tímu
• Ovládate algoritmizáciu a v OOP ste ako ryba vo vode
• Pracujete vo Visual Studio, SQL management studio
• Viete ako viesť, motivovať a edukovať tím
• Disponujete silným analytickým a logickým myslením
• Máte zmysel pre samostatnosť, kreativitu a dôkladnosť

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1000 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alza.sk, s.r.o.
Bottova 6654/7
811 09 Bratislava
ID: 2766879   Dátum zverejnenia: 14.10.2016